-20% Nuolaida iki sekmadienio!!!

Ką padovanoti?

Marius Germanas

Paskelbta lapkritis 27 2019

Ką padovanoti?

Metų ratas apsisuka taip greitai ir vėl susitiksime prie šventinio stalo. Visi, mėgstantys dovanas, laukia Kalėdų ir Naujųjų, nes gal tuomet išsipildys svajonės apie laukiamas dovanas. Jei ruošiatės iš anksto ir jau ieškote dovanų – darote teisingą sprendimą. Pirkdami Kalėdų dovanas iš anksto užtikrinate, kad švenčių laukimas bus ramus. Jei kyla klausimų, ką padovanoti moteriai Kalėdoms – rinkitės papuošalus. Tam yra net kelios priežastys.

1) Papuošalų yra daugybė stilių, tad juos lengva derinti.

2) Lengviau parinkti dydį, nei norint išrinkti rūbus.

3) Įvairios kainos kategorijos – nuo pigių iki itin prabangių.

4) Auskarų ir pakabukų moterims niekad nebus per daug.

 Kaip parinkti tinkamą papuošalą ?

Renkant papuošalą – rekomenduojame atkreipti dėmesį į stilių. Jei pačiam per sunku apsispręsti – pakalbinkite moters ar merginos drauges arba kreipkitės pagalbos į mus pokalbių kanale. Nuoširdžiai patarsime, kad Jūsų dovana nustebintų.

Dar keletas patarimų. Jei žinote riešo dydį arba galite žaismingai pamatuoti (arba paprašyti pamatuoti kieno nors kito) – rinkitės apyrankę. Skirtingo dydžio ir apdirbimo gintariniai karoliukai, įvairios spalvos. Gintaro apyrankės yra ne tik geltonos, tačiau ir juodos, baltos, tad lengva parinkti derančią su merginos , moters ar vyro mėgstama apranga.

Gintaro žiedai, kuriuos galite įsigyti Amby, yra reguliuojamo dydžio, tad Jums nebūtina žinoti žiedo dydį. Rasite įvairių žiedų su gintaru: klasikinių, originalių ir su mažai šlifuotu gintaru.

Gintaro pakabukai ir vėriniai – puiki dovana ne tik mylimajam, bet ir mamai, tetai, sesei ar močiutei. Visi Amby papuošalai iš natūralaus gintaro pasižymi išskirtiniu dizainu. Kiekvieną papuošalą kuriame su meile ir rūpesčiu – apie gerą jų energiją atsiliepia ir mūsų klientai.

Pati populiariausia dovana šventėms – gintaro papuošalų rinkiniai. Galite rinktis iš auskarų ir pakabuko arba auskarų ir karolių derinių. Dovanojami kartu suteiks galimybę išlaikyti vientisą stilių ir atrodys itin prabangiai.

Norite padaryti įspūdį? Šių metų top dovana – juodojo gintaro papuošalai moterims. Jie atrodo prabangiai, yra elegantiški, suteikia žavesio ir viliokiškumo. Tai itin tinkama dovana bet kuria iškilminga proga. Be to – perkant dovaną pas mus, gausite ją supakuota stilingoje dėžutėje bus pridėtas dovanų maišelis ir  tauriesiems metalams skirta valymo servetėle. Beliks tik pridėti vardo kortelę, kad Kalėdų Senelis dovaną įteiktų tinkamam asmeniui.

O jei sunku vistiek apsispręsti - Amby turi ir dovanų kuponus. Turbūt pati lengviausia išeitis kai sunku apsispręsti.

Gražių , jaukių ateinančių švenčių, 

Su meile, Amby

Daugiau pranešimų

0 komentarų

Komentuoti

Visos blog'o žinutės yra patikrinamos prieš jas paskelbiant

Sužinok apie Nuolaidas!

Prenumeruok naujienlaiškius