Pristatymas per 2dd

Verslo dovanos su gintaru. Arba suvenyras draugui

Marius Germanas

Paskelbta spalis 28 2019

Verslo dovanos su gintaru. Arba suvenyras draugui

Visuose santykiuose svarbi dalis yra pagarba ir nuolatinis bendravimas. Siekiant palaikyti draugiškus verslo santykius – neapsieinama be verslo dovanų. Lapkritis yra tas metas, kai ne vieno galvoje atsiranda klausimas „Ką padovanoti verslo partneriams?“. Norint, kad dovana būtų etiška, maloni ir originali, reikia gerai pasistengti. Šiais metais Amby siūlo gintarines verslo dovanas, kurios tiks visiems, kurie ieško išskirtinės dovanos. Gintaras ypač populiari dovana tose įmonėse, kurios dirba su tarptautiniais partneriais.  Toliau aptarsime pagrindines klaidas, kurias daro įmonės rinkdamos Kalėdų verslo dovanas. Taip pat pateiksime patarimus, kaip paruošti verslo dovaną, kuri nudžiugins.

 

  • Visų pirma dovana – tai dosnumo, geros valios ženklas, be jokių užslėptų kėslų. Tad teikiant verslo yra neetiška siekti būsimų verslo sandorių paveikimo, įtakos ar panašiai.
  • Dovana turi būti etiška – pusnuogiai Kalėdų seneliai ir snieguolės yra neskoningi suvenyrai, kurių reiktų vengti. Nors ir atrodo, kad dovana linksma, tačiau pagalvokite ar dovanos gavėjas ją galėtų laikyti viešai. Jei atsakymas ne – dovana yra netinkama. Verslo pasaulyje netinka dovanoti asmeninėms reikmės skirtas dovanas.
  • Dovanos vertė turėtų būti adekvati – jei teiksite dovaną įmonei iš kurios tik kartą metuose kažką užsakote, nepersistenkite, nes didelė dovana gali atrodyti kaip spaudimas teikti nuolaidas.

Tinkama verslo dovana yra:

  • Tinkama naudoti viešai. T.y. padori, puošianti, rodanti įmonės vertę.
  • Originali – puodelis su Jūsų įmonės logotipu nedažnai nudžiugins, nes juos dažnai renkasi tos įmonės, kurios negali įpirkti išskirtinių dovanų.
  • Simboliška – dovana nevers jausti dovanos gavėjo nejaukiai.

Kodėl verslo dovanai rinktis Amby gintarines verslo dovanas? Tai originalus dizainas, lietuviškumas, rankų darbas. Tokia dovana papuoš ofisą, bus originali ir teikianti prasmę, nes gintaras – milijonus metų formavęsis akmuo, parodysiantis geriausius linkėjimus verslo tvirtumui. Verslo dovanos su gintaru tinka ir vadovams ir darbuotojams – kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią.

Turite klausimų dėl gintarinių verslo dovanų? Susisiekite jau dabar, kadangi gaminių kiekis ribotas.

 

 

 

Daugiau pranešimų

0 komentarų

Komentuoti

Visos blog'o žinutės yra patikrinamos prieš jas paskelbiant

Sužinok apie Nuolaidas!

Prenumeruok naujienlaiškius