Gintaro auskarai pagal veido formą

Gintaro auskarai pagal veido formą

Veido forma ir kaip prie jos priderinti gintarinius auskarus


Kiekvieną dieną siekiame atrodyti ir jaustis puikiai. Net tokia maža aprangos detalė kaip auskarai gali padėti suspindėti ir imti labiau pasitikėti savimi. Nėra nei vieno tokio pat veido, tačiau juos galime skirstyti pagal formą. Tinkamai parinkti gintaro papuošalai subalansuos ją, atkreips dėmesį į gražiausias veido vietas. Pateikėme pasiūlymus, kaip pasirinkti papuošalus atsižvelgiant į Jūsų
veido formą.


Ovalo formos veidas


Tai vadinama ideali veido forma, kuriai tinka viskas. Tai veidas, kuris šiek tiek platesnis skruostų srityje, šiek tiek siauresnis ties kakta ir smakru. Jei jūsų veido forma būtent tokia – galėsite nešioti bet kokius gintaro auskarus – mažus ir prigludusius ir didelius bei kabančius gintaro auskarus. Priklausomai nuo šukuosenos Jums gali tikti tiek smulkūs, tiek masyvūs auskarai.

Trikampio formos veidas


Šio veido savininkės turi plačią kaktą ir siauresnius skruostus, žandikaulius bei smakrą. Šiai veido formai tiks papuošalai, kuriais suteiksite balanso apatinei veido daliai. Jums tiks ovalūs ir apvalūs auskarai – tiek kabantys, tiek prigludę auskarai. Jei rinksitės masyvius – nesirinkite tokių, kurie smailėja į apačią, geriau rinkitės siauresnius ties užsegimu ir plačius apačioje.


Pailgas veidas


Jei Jūsų kakta ir smakras yra vienodo pločio, o tarpas tark akių ir burnos gan didelis – Jūsų veidas pailgas. Rekomenduojame nešioti stambesnius gintaro auskarus, kurie vizualiai platintų veidą į šonus. Tai gali būti apvalūs auskarai, stambių trikampių formos (su aštriu kampu viršuje), kvadrato ar stačiakampio
formos masyvesni gintaro auskarai. Nesirinkite ilgų, kabančių auskarų, kurie vizualiai ilgins veidą.

Kvadrato formos veidas


Jei Jūsų kakta ir apatinis žandikaulis stipriai išsišovę, galite nuvesti tiesias linijas nuo kaktos iki smakro – Jūsų veidas kvadratiškos formos. Tokios formos veidai netinka kvadratiniai auskarai ar auskarai aštriais kampais. Rinkitės formas, kurios švelnintų veido bruožus – ilgus auskarus arba mažus, prigludusius vinuko tipo gintaro auskariukus.

Apvalus veidas


Jei pažvelgusi į save veidrodyje matote plačiausias vietas tarp skruostikaulių, ties ausimis – Jūsų veidas apvalus. Dažnai taip pat būna apvalesni skruostai, smakras. Puikus pasirinkimas Jums – ilgi, kabantys gintaro auskarai, kurie vizualiai ilgina veidą. Taip pat tiks kvadrato ar trikampio formos auskarai.
Nenešiokite apvalių, žiedo formos ar mažų prigludusių auskarų, kurie dar labiau apvalins veido formas.