Juodas gintaras I Juodo gintaro papuošalai

 

Gintaras, dar dažnai vadinamas Lietuviškuoju auksu – karatais nematuojamas, tačiau labai vertingas.
Gintarui susiformuoti prireikė maždaug 50 mln. metų. Nuo medžių nuvarvėjusius sakus upės nunešdavo į jūrą, pakeliui sakuose atsirasdavo įvairių priemaišų, pavyzdžiui medžio žievės ar žemių. Dėl sakuose esančių priemaišų susiformavo platus Gintaro spalvų spektras - gintaro spalvos kinta nuo baltos, geltonos iki rudos, raudonos, taip pat yra žalsvo, melsvo, pilko bei juodo atspalvio gintaro.

Būtent pastarasis – juodasis gintaras – viena dažniausiai pasitaikančių gintaro spalvų, pasižyminti savo natūralumu. Kartais juodajame gintare pasitaiko tik iki 15% sakų.

Nepaisant savo trapumo, juodasis gintaras pažymimas kaip energetiškai aktyviausias, išskiriamos jo gydomosios savybės. Itin rekomenduojama juodojo gintaro karolius nešioti žmonėms, kuriems sutrikusi skydliaukės veikla ar kenčia nuo gerklės ligų. Taip pat, juodasis gintaras puikus sėkmės talismanas – kūrybiškumo skatintojas, nes įvardijama, kad būtent juodasis gintaras padeda susikaupti ir sutelkti koncentraciją į konkretų tikslą.

Juodasis gintaras – visiška mados klasika. Juodojo gintaro papuošalus lengvai priderinsite tiek prie kasdienės, tiek prie šventinės aprangos. AMBY elektroninėje parduotuvėje rasite platų asortimentą juodojo gintaro papuošalų – auskarų, vėrinių, papuošalų rinkinių, unisex stiliaus apyrankių, tad tikrai lengvai išsirinksite Jūsų stilių atspindintį juodojo gintaro akcentą.